Vanzatoare intr-un magazin de suveniruri

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam fete cu varsta cuprinsa intre 22- 33 ani, pentru magazin de suveniruri si bijuterii in Grecia.
Se lucreaza in Santorini sat Oia

CERINTE

Cerinte

cunoasterea limbi engleze cel putin nivel mediu + cunoasterea unei alte limbi ( rusa/spaniola/italiana/franceza)
persoana comunicativa, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

salariu 700 de euro + bonus la sfarsitul sezonului( bonusul este intre 50 si 150 euro pe luna)
cazare( casa se afla la 5 min de mers pe jos pana la magazin.
in fiecare camera stau 2 fete, casa este complet utilata
asigurare la locul de munca
se lucreaza legal, cu contract inregistrat in grecia
se lucreaza 10 ore pe zi cu pauza + o zi libera lunar

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.