Urgent! Selectam personal hotelier pentru Grecia!

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Agentia noastra selecteaza Ospatarite, Receptioneri, Ajutoare in bucatarie si Shop assistant pentru a lucra in hoteluri din diferite insule turistice, din Grecia.

Responsabilitati:

OSPATARITA:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant.

RECEPTIONERE:
- sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor;
- sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.;
- sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

KITCHEN ASSISTANT:
- Persoana selectata trebuie sa ajute la spalarea si taierea legumelor;
- intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata;
- spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase).

Shop Assistant:
- Vanzarea produselor comercializate de catre magazin;
- Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate;
- Oferirea de sfaturi clientilor;
- Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor, precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Program de lucru:
8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 5-6 luni;
- salariul: 450-650 EURO NET/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA.

CERINTE

Varsta minima preferata: 18
Varsta maxima preferata: 25

SE CERE:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun, precum si una dintre urmatoarele limbi la nivel bun: franceza, rusa.
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

COSTURILE PROGRAMULUI:

A)Tarif de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B)Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea
posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.

sau

- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

B) Bilet avion din Romania in tara de destinatie se plateste de catre candidat.

C) Alte costuri suportate de candidat:
- Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .