Urgent! Housekeeper pentru o familie cu 2 copii din Ioanina, Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution selecteaza urgent Housekeeper pentru o familie cu 2 copii (3 ani) din regiunea Ioanina, Grecia! Salariu de 650 Euro/luna. Plecare rapida!

Responsabilitati: Menaj in casa, intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al copiilor etc.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 4 zile libere/luna

Beneficii;
- salariu de 650 Euro/luna;
- cazarea si masa sunt ASIGURATE GRATUIT de catre familia gazda;
- plecare RAPIDA.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- cunoasterea limbii greaca constituie avantaj la selectie;
- experienta constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare dosar: 360 RON.

Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet avion.

Bani de buzunar.