SUSHI CHEF cu experienta pentru hotel din Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de 5* situat pe partea continentala a Greciei selecteaza urgent SUSHI CHEF cu experienta in bucataria japoneza pentru a lucra in sezonul estival 2015.

Salariul este de 1200 EUR Net/luna + cazarea si 3 mese gratuite. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- implicare in realizarea meniului
- prepararea produselor
- coordonarea bucatariei

Program de lucru:
8 ore lucratoare/zi
5-6 zile lucratoare/zi
1-2 zi de repaus/saptamana

Se ofera:
- contract legal de munca pe perioada de 6 luni
- posibilitatea de a lucra si in urmatorul sezon
- salariu de 1200 EUR Net/luna
- cazare GRATUITA
- 3 mese GRATUITE/ zi
- plecare urgenta

CERINTE

SE CER:
- experienta in bucataria japoneza
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun
- candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office