STUDENTI pentru a lucra in sezonul estival 2014- Grecia

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza STUDENTI pentru a lucra in cadrul unor hoteluri din Insula Santorini, Grecia, in sezonul estival 2014. Plecare in luna Aprilie!

Posturi vacante: Cameriste, Ospatari, Receptioneri, Bell-Boy.

Responsabilitati:
Conform fisei postului.

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 6-7 luni;
- salariu: 450 EURO/luna;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida si sigura.

Salariu:
Salariul minim:
450 Euro/luna
Salariul maxim:

CERINTE

SE CERE:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.