Spa din Insula Creta selecteaza Cosmeticiana/Receptionera

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spa din Creta, Grecia, selecteaza Cosmeticiana/Receptionera. Salariul este de 750 EUR/luna.

Responsabilitati:
- sa ii intampine pe clienti;
- aplicarea de tratamente faciale, efectuarea de masaje corporale, ceara, manichiura, pedichiura, servicii de make-up, epilare.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 1-2 zile libere/luna

CERINTE

Candidatii trebuie sa:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- cunoasterea limbii ruse sau germane la nivel mediu/bun constituie avantaj;
- experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.