Soferi categoria B pentru a lucra in Kefalonia. 700 Euro/luna

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Soferi categoria B cu un minim de un an experienta de conducere pentru a lucra in sezonul estival 2015 in statiunea turistica Kefalonia, din Grecia. Salariul este de 700 Euro/luna.

Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi.

Avantaje:
- se ofera 100 Euro/luna pentru cazare.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport/Copie C.I.
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit)
- Copie acte de calificare (daca aveti)
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

Candidatii trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel bun.
- Detina permis de conducere categoria B.
- Aiba experienta in domeniu de minim un an, deoarece constituie avantaj la selectie.