Shop assistant-Grecia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr. de posturi: 2
Descrierea jobului:Magazin cu produse din piele(posete,pantofi,curele,etc)
Locatie:Insula Corfu-Grecia

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba engleza;
- Copie pasaport;
- Fotografie corp intreg;
Taxa procesare dosar de 40 RON

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
- Adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- Cazier judiciar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: ACS EUROPE SRL, Brasov,

B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030;

CERINTE

- Fete cu varsta maxim 30 ani
- Limba engleza la nivel mediu
- Experienta in vanzari nu este obligatorie dar constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca incheiat pana in luna octombrie
- Salariul 700 euro net/luna+tips.
- Cazare si mancare asigurate gratuit de catre angajator.
- Program: 9 ore/zi, 6 zile/saptamana.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate