Selectam urgent Ospatarita pentru Grecia!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Ospatarita pentru a lucra intr-un cafe bar din Grecia!

Responsabilitati:

- Aranjarea meselor;
- Primirea clientilor;
- Luarea comenzilor;
- Transmiterea comenzilor la bucatarie/bar;
- Servirea clientilor.

Documente necesare pentru inscriere:
Acte necesare pt. inscriere:

- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- Cazier judiciar;
- Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- Copii xerox dupa toate diplomele de studii.

Costurile suportate de candidat:

A) Tarif de procesare dosar: 360 RON.

B) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

C) Bilet de avion;

D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Varsta minima: 18 ani si varsta maxima: 30 ani;
- Un minim de experienta, minim 1 an de zile.

BENEFICII OFERITE

- Cazarea si masa sunt asigurate.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.