Selectam SOFERI pentru o companie de inchirieri auto din Kefalonia, Grecia

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig."

Agentia noastra selecteaza SOFERI pentru a lucra in cadrul unei companii de inchirieri auto din Kefalonia, Grecia. Salarii de 600 Euro/luna.
Responsabilitati:
Distributie de aututurisme pentru inchiriere, facturari, programari auto.

Durata contractului de angajare: 3 luni

CERINTE

Experienta necesara: Intre 1 - 2 Ani
Limba: Engleza Nivel: Intermediar

BENEFICII OFERITE

Beneficiile acestei oferte de munca:
- salarizare de 600 Euro/luna;
- ore suplimentare bine platite;
- cazarea GRATUITA;
- plecare urgenta.

STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, este agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite etc.

Studline este acreditata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca Galati sub nr.52/2014, aflandu-se sub incidenta legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.

PROGRAME DE MUNCA

1. Manipulanti marfa ANGLIA (IN DEPOZITE MODERNE)

2. Personal hotelier ANGLIA, GRECIA, CIPRU, ITALIA

3. Ingrijire copii ANGLIA

4. Ingrijire varstnici ANGLIA, ITALIA

5. Vanzatori MALL in ANGLIA

6. Soferi C, E in OLANDA, GERMANIA, BELGIA

7. Personal FAST-FOOD in GERMANIA

8. Bucatari/ajutori bucatari ANGLIA