Selectam personal Housekeeping Hotel Grecia

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

STUDLINE GALATI - Agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate - selecteaza pentru Hotel Grecia:

- 2 persoane pentru Housekeeping - 600 EUR/ luna brut (486 EUR/ luna net)

PROMOTIE: FARA TAXA MEDIERE!

Cazarea si 3 mese pe zi sunt oferite de catre hotel.

- interviu Skype cu managerul hotelului
- plecarea foarte repede: in maxim o saptamana.

Este o sansa de a face repede niste banuti, pentru ca sezonul este in plin toi si plecarile pot fi rapide.

CERINTE

Persoanele trebuie sa aiba experienta de minim 3 luni pe un post similar si sa stie limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, este agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite etc.

Studline este acreditata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca Galati sub nr.52/2014, aflandu-se sub incidenta legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.

PROGRAME DE MUNCA

1. Manipulanti marfa ANGLIA (IN DEPOZITE MODERNE)

2. Personal hotelier ANGLIA, GRECIA, CIPRU, ITALIA

3. Ingrijire copii ANGLIA

4. Ingrijire varstnici ANGLIA, ITALIA

5. Vanzatori MALL in ANGLIA

6. Soferi C, E in OLANDA, GERMANIA, BELGIA

7. Personal FAST-FOOD in GERMANIA

8. Bucatari/ajutori bucatari ANGLIA