Selectam CHELNERI Grecia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza CHELNERI pentru a lucra in cadrul unui hotel din Grecia. Salariu de 700 EUR/luna brut (567 EUR/luna net). Plecari foarte rapide!

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie/bar
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

Program de lucru: 8 - 10 ore lucratoare/zi, 7 zile lucratoare/saptamana, 1 zi de repaus/2 saptamani.

Beneficii:
- salariu: 700 EURO/luna brut (567 EUR/luna net)
- contract pe 5-6 luni
- cazare GRATUITA
- 3 mase GRATUITE/zi
- asigurari sociale platite de catre angajator
- plecare urgenta

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Sa fie persoane muncitoare, active.

Posturile necesita experienta de minim 3 luni. Candidatii cu experienta ar putea prezenta un avantaj in procesul de selectie.

Calificarea, detinerea unei diplome sau specializari relevante ar putea reprezenta un avantaj pentru a fi selectat/a.

In functie de jobul pentru care au fost selectati, candidatii selectati trebuie sa detina si aduca cu ei uniforma proprie: fusta/pantaloni negri, camasa alba si incaltaminte formala.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de procesare dosar inscriere: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere.

NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .