Selectam BARMANI, BARMANI GUSTARI, RECEPTIONERI, CAMERISTE, ELECTRICIAN, ADMINISTRATOR MENTENANTA si INGRIJITOR PISCINA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza BARMANI, BARMANI GUSTARI, RECEPTIONERI, CAMERISTE, ELECTRICIAN, ADMINISTRATOR MENTENANTA si INGRIJITOR PISCINA pentru a lucra in cadrul unui hotel din Grecia. Salariu de 600 EUR/luna brut (486 EUR/luna net). Plecari foarte rapide!

Responsabilitati:
BARMANI
- Prepararea bauturilor
- Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca
- Administrarea corecta a stocului de bauturi

BARMANI GUSTARI
- Prepararea gustarilor
- Administrarea corecta a stocului de gustari

RECEPTIONER
- Sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- Sa ii intampine pe oaspeti
- Sa dea sfaturi si sa informeze oaspetii
- Sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor
- Sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.
- Sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou
- Sa organizeze folosirea eficienta a spatiilor din hotel
- Sa contacteze bancile, birourile de schimb valutar
- Precum si alte activitati cerute de catre angajator

CAMERISTE
- Sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- Sa curete si sa dezinfecteze baile
- Sa schimbe asternuturile in camere

ELECTRICIAN
- Asambleaza, instaleaza, testeaza si intretine sistemele, aparatele, cablurile si armaturile electrice
- Ofera diagnostic pentru problemele de natura electrica, pentru a corecta problema
- Inspecteaza sistemele, echipamentele si componentele electrice, pentru a detecta defecte sau problem

ADMINISTRATOR MENTENANTA
- Responsabil cu gestiunea operatiunilor din complexul hotelier
- Executa si monitorizeaza proiectele de mentenanta
- Gestioneaza chestiunile legate de siguranta si securitatea complexului
- Asista managementul in executia inventarelor
- Mentine complexul hotelier in stare buna gestionand diversele reparatii sau imbunatatiri care sunt necesare pe sufrafata acestuia

INGRIJITOR PISCINA
- Se asigura ca toate echipamentele functioneaza corespunzator
- Verifica si mentine culoarea, compozitia chimica si claritatea apei din piscine
- Curata si intretine spatial de lucru pe durata turei sale
- Asigura respectarea regulilor de siguranta si comportament in zona piscinei
- Mentine o relatie prietenoasa cu toti clientii piscine
- Mentiune curatenia, siguranta si relatiile cu clientii piscine facand ronduri din ora in ora in spatiu piscinei.

Salariu:
Salariul minim:
600 Euro/luna
Salariul maxim:

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Sa fie persoane muncitoare, active.

Posturile necesita experienta de minim 3 luni. Candidatii cu experienta ar putea prezenta un avantaj in procesul de selectie.

In functie de jobul pentru care au fost selectati, candidatii selectati trebuie sa detina si aduca cu ei uniforma proprie: fusta/pantaloni negri, camasa alba si incaltaminte formala.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Bacsisuri:
Impartite cu colegii
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.