RECRUTAM CAMERISTA PENTRU UN HOTEL DIN INSULA SKIATHOS

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru aceasta oferta nu se plateste tarif de mediere!

Responsabilitati:
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- alte activitati cerute de catre manageri.

Program de lucru:
De regula 8-10 ore/ zi insa in functie de necesitatile zilnice poate fi vorba de mai multe sau mai putine ore
7 zile/ saptamana

Se ofera:
- plecare foarte rapida.
- fara comision de mediere.
- cazare gratuita.
- masa gratuita.
- castig de 900 EUR net/luna.
- posibilitatea de a creste veniturile prin tips-uri.

CERINTE

- experienta de minim 1-3 luni pe un post similar;
- cunostinte de limba engleza la nivel bun/ mediu;
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere.

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

BENEFICII OFERITE

Tarif de procesare a dosarului: 550 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

Tarif mediere: 0 RON

Biletul de avion Romania - Grecia se achita de catre candidat.