Receptioneri, Ospatari/te, Ajutoare bucatar - Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXEI DE MEDIERE DIN SALARIU

Selectam OSPATARITE, OSPATARI, AJUTOARE DE BUCATAR si RECEPTIONERI pentru hoteluri de 5* din statiunile turistice grecesti Corfu si Chalkidiki.
Munca incepe in luna Aprilie.

Beneficii:
- contract legal de munca
- salarii cuprinse intre 450-600 EUR net/luna, in functie de post
- cazarea si masa gratuite

CERINTE

Se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun.

Pentru anumite posturi din Insula Chalkidiki se cer si cunostinte de limba germana sau de limba rusa la nivel mediu/bun.

Candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.