Plecari urgente in turism- GRECIA si CIPRU!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hoteluri si restaurante de lux din Grecia si Cipru selecteaza candidati pentru joburi in domeniul turismului.
Daca sunteti interesat de o cariera in domeniul turismului si va place sa imbinati placutul cu utilul, atunci va asteptam la agentia noastra pentru inscriere!
In cadrul acestui program se accepta atat femei, cat si barbati. Se accepta si cupluri.

Pozitii vacante:

- Cameriste (Housekeeping)
- Ospatari/Ospatarite (Waiters/Waitresses)
- Barmani
- Ajutori Bucatar (Kitchen Assistant)
- Bucatari / Bucatari sefi (Chef / Head Chef)
- Receptioneri (Receptionists)
- Personal curatenie (Cleaners)
- Personal intretinere / mentenanta
- Vanzatori (Shop Assistant)
- Hostesa / Bell Boy (Hostess / Bell Boy)
- dar si alte posturi in domeniul hotelier.

CERINTE

- Persoana motivata, responsabila;
- Cunostinte de limba engleza, cel putin la un nivel conversational;
- Un minim de experienta;
- Fara cazier judiciar;
- Calificarea reprezinta un avantaj.

Avantaje:

- Contract de munca legal;
- Castig salarial: 450-800 Euro/luna+tipsuri;
- Munca se desfasoara in zone turistice, iar tipsurile incasate de candidati sunt generoase;
- Posibilitatea unei cariere in domeniul turistic;
- Plecari rapide;
- Locurile sunt disponibile urgent si sunt limitate;
- Mediu de munca extrem de placut.

Costuri candidati:

1) Taxa de procesare dosar - 360 RON - se plateste in momentul inscrierii in program;
2) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
3) Biletul de avion pana in tara in care se va desfasura activitatea.
4) Bani de buzunar pentru perioada asteptarii primului salariu.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Oferta din partea angajatorilor:
- Cazarea si masa asigurate;
- Contractele de munca sunt pe minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Salarizare: Grecia: 450- 600 Euro / luna + tips-uri;
Cipru: 500-800 Euro / luna + tips-uri.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.