Personal Turism vara 2014

Students Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in grecia intre 3 si 6 luni??? Sau poate esti student si vrei sa-ti petreci vacanta de vara inconjurat de peisaje desprinse din filme si sa fi platit pentru asta.?!?! Atunci Work and Travel Grecia este pentru tine.

In plus, daca stapanesti bine Limba Rusa, poti deja sa-ti faci bagajele, esti ca si angajat/a.

Locurile de munca pe care le oferim in Grecia pentru sezonul 2014, sunt:

- Reception/Assistant Reception
- Assistant Service/ Waiter/ Waitress
- Bar assistant/ Bartender
- Housekeeping/ Room Attendant
- Kitchen help/ Cook Assistant
- Lifeguard/ Pool Attendant/ Beach Boy
- Masseur/ Spa Staff
- Animator/ Entertainer
- Hotel-Resort Worker/ Handyman

Experienta in domeniu costituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Cat te costa?

75€ taxa de inscriere in loc de 150€ doar pana la 1 Martie.
175€ taxa de program in loc de 300€ pana la 1 Martie.

In plus, daca esti student la Turism sau la Geografie, beneficiezi de o reducere de 50€ din taxa de program.

Iti amortizezi costurile programului si transportul cu mai putin de jumatate din primul tau salariu.

CERINTE

-diploma de Bacalaureat nu este obligatorie - poti fi licean, student sau chiar absolvent )
- Sa cunosti Limba Engleza cel putin la nivel conversational
- Sa ai cazierul judiciar curat (fara incidente)
- Persoane sociabile, comunicative, usor adaptabile

BENEFICII OFERITE

Contractele de muncă sunt pe o perioadă de 3 - 9 luni, cu posibilitatea prelungirii acestuia.

Cazare şi Masa oferite de angajator.
Masa constă în 3 mese pe zi. Cazarea va fi în camere de 2 sau 4 persoane.

Students Experience s-a infiintat in anul 2013 din dorinta de a oferi clientilor o alternativa la ceea ce exista deja pe piata in materie de programe Work and Travel si Internship-uri in strainatate. Pentru ca intotdeauna exista loc de mai bine si unde concurenta este mai mare, atunci si calitatea serviciilor oferite va creste.
Students Experience reprezinta o echipa formata integral din fosti participanti ai programelor Work and Travel. Putem spune ca avem o experienta (adunata) de peste 30 de ani ca participanti Work and Travel SUA, Grecia sau Spania. Consideram ca aceasta experienta ne deosebeste de restul agentiilor de pe piata din Romania, fiind orientati in primul rand spre relatia dintre noi si client.
Dorim sa fiti intotdeauna satisfacuti de serviciile noastre si sa aveti experiente de neuitat, care sa va determine sa ne recomandati si sa ne cautati in anii urmatori.
Priviti-ne ca un interemediar intre VOI si VISUL VOSTRU., pe care l-am trait la randul nostru si acum vrem sa-l impartim cu cati mai multi participanti ai programelor noastre. De aici si motto-ul nostru: "Your DREAM starts with us!"