Personal Hotelier si Restaurante

S.C. Ive Jobs S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC IVE JOBS SRL ROMANIA - Firma specializata si acreditata de catre Ministerul Muncii si ITM Bucuresti in recrutare forta de munca in strainatate angajeaza personal hotelier si restaurante :

- cameriste;

- receptioneri;

- ospatari;

- barmani;

- bucatari;

- ajutor de bucatar;

- spalator de vase;

- cofetari;

- patiseri;

- pizzari;

- macelari;

CERINTE

Cunoscatori de limba engleza/franceza. Solicitam experienta in domeniu!
Va rugam sa ne trimiteti CV-urile dumneavoastra la adresa de mail: ivejobsromania@gmail.com

BENEFICII OFERITE

Conditii foarte avantajoase!

SC IVE JOBS SRL ROMANIA - Firma specializata si acreditata de catre Ministerul Muncii si ITM Bucuresti in recrutare si plasare forta de munca in strainatate, cu contract de munca si toate documentele solicitate si impuse de Legislatia Muncii din Romania si tarile care devin partenere.