PERSONAL HOTELIER pentru sezonul estival 2015 din Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa castigi bani pe perioada sezonului estival 2015 din Grecia? Iti place sa calatoresti? Cu ajutorul nostru poti alege un job in Grecia, poti sa te bucuri de litoral si sa strangi si bani.

Euro Staff Solution are deosebita placere de a va prezenta ofertele de munca actuale din domeniul hotelier-restaurante, in insule turistice din Grecia. In acest moment sunt disponibile peste 150 de posturi.

Recrutam si plasam urgent candidati pe urmatoarele pozitii vacante: Cameriste, Ospatari/te, Bucatari, Ajutoare de bucatar, Spalator de vase, Soferi, Asistenti de vanzari, Gradinari, Personal intretinere, Barmani, Receptioneri, Receptioneri de noapte, Bell-Boy, Salvamari, Ingrijitor piscina, Hostesse, Animatori, Personal Spa etc.

Locurile de munca sunt in statiuni turistice precum: Rhodos, Santorini, Kos, Patmos, Creta, Zakintos etc.

Salariile sunt cuprinse intre 600-900 euro/luna, in functie de post si de experienta.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 1-2 zile libere/luna

BENEFICII:
- Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu;
- Salarii intre 600-900 Euro/luna, in functie de post si de experienta;
- Cazarea si masa oferite GRATUIT;
- Posibilitatea de a castiga o experienta internationala in cadrul celor mai cunoscute hoteluri din Grecia;
- Sunt acceptati candidati cu experienta, dar si fara experienta (studenti);
- Oportunitatea de dezvoltare a carierei.

CERINTE

CERINTE:
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun;
- limba greaca constituie avantaj la selectie, ca de altfel si cunoasterea limbii ruse, italiene sau germane;
- experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare dosar: 360 RON.

Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

Bilet avion.

Bani de buzunar.