Personal hotelier pentru Cipru

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza – BUCATARI, RECEPTIONISTI si SECRETARI ADMINISTRATIVI pentru a lucra in cadrul unui hotel din Cipru.
Salarii de 600 EUR/luna net. Plecare rapida!

Responsabilitati:

BUCATAR
Persoana selectata trebuie sa gateasca, dar si sa stie sa decoreze mancarea, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

RECEPTIONIST
- sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- sa ii intampine pe oaspeti
- sa dea sfaturi si sa informeze oaspetii
- sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor
- sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.
- sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou
- sa organizeze folosirea eficienta a spatiilor din hotel
- sa contacteze bancile, birourile de schimb valutar
- precum si alte activitati cerute de catre angajator

SECRETAR ADMINISTRATIV
- indeplinirea activitatilor zilnice de curierat
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- rezervari hotel parteneri externi, rezervari auto, etc.
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
- alte sarcini trasate de director/manager

Program de lucru: 8 – 10 ore lucratoare/zi, 1 zi libera/saptamana

Beneficii:
- salariu: 600 EUR/luna net
- cazare GRATUITA
- 3 mase GRATUITE/zi
- asigurari sociale platite de catre angajator
- plecare urgenta

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Cunoasca limba rusa si/sau germana la nivel incepator.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Candidatii cu experienta de minim 1 an in domeniu prezinta avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de procesare dosar inscriere: 360 RON si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere.

Tarif de mediere: NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE.

150 EUR garantie la locul de cazare, va fi returnata la incheierea perioadei de munca in septembrie-octombrie, odata cu parasirea locului de cazare.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .