Personal hotelier Grecia si Cipru. PROMOTIE: Fara taxa mediere!

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Selectam BARMANI, BARMANI GUSTARI, RECEPTIONERI, CAMERISTE, ELECTRICIAN, ADMINISTRATOR MENTENANTA si INGRIJITOR PISCINA pentru Grecia
si
CAMERISTE, BUCATARI, CHELNERI, RECEPTIONERI si BARMANI pentru Cipru

CERINTE

- minim liceul si limba engleza nivel conversational;
- experienta minima.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 600 Euro/luna + bacsisuri
Cazare gratuita
3 mese gratuite/zi

NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE!

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.