Ospatarite pentru Grecia

PRESTIGE JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ospatarite cu experienta minim 6 luni pentru hoteluri/restaurante din Grecia. Se cere limba engleza la nivel mediu-avansat. Se ofera contract de munca, cazare, masa si salariu fix+tips

Sa aplice doar candidatii ce indeplinesc umatoarele conditii.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ tips

Iti cauti un loc de munca? Vrei sa evoluezi spre un loc de munca mai bun?
Prestige Jobs iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Apeland la noi, aveti garantia unor servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastra, avand ca scop indeplinirea cerintelor clientilor nostri.
Serviciile noastre sunt bazate pe o infrastructura IT moderna, cerintele angajatorului si cele ale candidatului fiind respectate in totalitate.
Plasam forta de munca in Anglia, Cipru, Grecia, Emiratele Arabe etc. dar si pe vasele de croaziera .