OSPATARI, BUCATARI, CAMERISTE, SPALATORI VASE - GRECIA

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in domeniul hotelier/turistic in sezonul estival 2015? Selectam PERSONAL pentru a lucra in cadrul unui hotel de 5* din statiunea turistica Loutraki, din Grecia.

Posturile vacante sunt urmatoarele:
- CAMERISTE
- OSPATARI
- BUCATARI
- SPALATORI DE VASE

Salariile sunt cuprinse intre 450-500 EUR/luna, in functie de post. Munca incepe in Aprilie/Mai.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 1 zi libera/saptamana, in functie de post

Aplica la aceste oferta de munca si vei beneficia de:
- contract legal de munca
- salarii cuprinse intre 450-500 EUR/luna, in functie de post
- cazare GRATUITA
- masa GRATUITA

CERINTE

SE CERE:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun
- candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .