MUNCITOARE pentru o FABRICA de branza. 800-900 Euro/luna

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica din regiunea Peloponez, Grecia, selecteaza urgent o MUNCITOARE pentru sectorul de ambalare.

Salariile sunt cuprinse intre 800-900 Euro net/luna.

Responsabilitati: Ambalarea produselor.

Program de lucru: 8-9 ore/zi, 1-2 zile libere/luna

Se oferea:
- salariu cuprins intre 800-900 Euro/luna;
- cazarea este pusa la dispozitie de catre companie;
- masa este asigurata de catre companie (1-2 mese/zi);
- plecare imediata.

CERINTE

Se cere:
- diploma de tehnolog/inginer in industria alimentara sau de tehnolog chimist;
- personalitate placuta, calma, optimista, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport/Copie C.I.
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit)
- Copie acte de calificare (daca aveti)
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .