Joburi sezoniere in Grecia pentru STUDENTI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti Student in domeniul hotelier/turistic si vrei sa castigi bani pe perioada vacantei de vara? Iti place sa calatoresti? Cu ajutorul nostru poti alege un job in Grecia, te poti bucura de litoral si poti strange si bani.

Selectam Studenti pentru urmatoarele posturi in statiuni turistice din Grecia: Cameriste, Ospatari/te, Spalator rufe, Asistenti de ospatari/te, Soferi, Asistenti de vanzari, Spalator de vase, Ajutoare in bucatarie.

Locurile de munca sunt in statiuni turistice precum: Volos, Chalkidiki, Paros, Zakintos, Creta etc.

Program de lucru: 8 ore/zi, 1 zi libera/saptamana

Avantaje:
- contract legal de munca pe perioada de 3 luni;
- salariu: 450-700 EURO/luna, in functie de post si de experienta;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida.

CERINTE

Cerinte:
- sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun;
- pentru anumite posturi, candidatii trebuie sa cunoasca si una dintre urmatoarele limbi: limba germana, rusa sau franceza, la nivel mediu/bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- pentru posturile de Sofer se cere permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare dosar: 360 RON.

Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

Bilet avion.

Bani de buzunar.