Job-uri sezoniere in Grecia

Prima Events and Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iți punem la dispoziție o serie de job-uri diversificate pentru sezonul turistic din Grecia.
Pentru că știm cât de mult iți plac noile provocări și aventura, iți oferim oportunitatea de a petrece între 3 și 6 luni pe una dintre cele mai frumoase insule grecesti, printre care Corfu, Rodos, Creta, Zakyntos, Kos sau Mykonos.

CERINTE

- să fi absolvit 12 clase sau să fii student indiferent de anul de studiu, profil/specializare, la zi, fără frecvență sau învățământ la distanță, master, acreditată sau nu (media nu contează!)
-să știi limba engleză la un nivel mediu spre avansat( germana sau rusa reprezintă un mare plus)
- să ai o atitudine pozitivă
-o vară memorabiliă
-mulți prieteni(mai ales internaționali)
-o sumă de bani considerabilă în funcție de efortul și cumpătarea ta
-experiența de muncă și de viață

BENEFICII OFERITE

-3 mese pe zi
-cazarea gratuita

Prima Work&Travel vizeaza procedura de plasament pe piata muncii in Grecia si SUA, destinata studentilor si nu numai. Conditiile de participare propuse sunt simple si accesibile, iar cerintele foarte usor de indeplinit.

Suntem o echipa de oameni tineri, entuziasti, fosti participanti ai programului Work and Travel. Vrem sa impartasim din experientele noastre tuturor studentior care se gandesc sa-si petreaca o vara de neuitat in Statele Unite.