Internet-Cafe din Insula Creta selecteaza OSPATARITA, Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in Grecia? Internet-Cafe din Insula Creta selecteaza OSPATARITA!

Responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bar;
- servirea clientilor.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 2 zile libere/luna

Beneficii:
- salariu de 30 Euro/zi;
- contract de munca pe o perioada de 6 luni;
- cazarea asigurata GRATUIT de angajator;
- plecare imediata.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

A) Tarif de procesare dosar: 360 RON.

B) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

C) Bilet avion.

D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.