Internet Cafe din Creta selecteaza OSPATARITE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXEI DE MEDIERE DIN SALARIU

Selectam 2 OSPATARITE pentru un Internet Cafe din Insula Creta, Grecia. Salariul este de 30 Euro/zi. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie/bar
- servirea clientilor

Beneficii:
- contract de munca pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire
- salariul este de 30 EURO/zi
- cazarea si masa gratuite

CERINTE

Cunostinte de limba engleza la nivel bun.

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.