Insotitor grup turistic Grecia

Sc Tabita Tour Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al celor doua posturi este de a insoti grupurile de turisti care achizitioneaza pachete de la Filadelfia Turism pe tot parcursul sederii lor in Grecia
Responsabilitati
-va fi prezent la check in si check out-ul clientilor pentru a se asigura ca se respecta clauzele contractuale stabilite intre companie Filadelfia si partenerii din Grecia
- identifica nevoile clientilor(excursii si servicii optionale s.a)
- se ocupa de realizarea itinerariilor
- negociaza cu partenerii din Grecia
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei.
-cunoaste particularitatile destinatiilor

CERINTE

- studii superioare domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- disponibilitate de relocare pe perioada sezonului de vara in Grecia
- experienta pe un post similar-reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariul este format din salariu fix+comision(cuantumul se negociaza in cadrul interviului)
- cazare+transport+masa asigurate

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si extern