Infirmiera Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu!

Familie din Grecia selecteaza Infirmiera (Care Assistant) care va avea in grija 2 batrani. Salariu de 500 Euro/luna.

Responsabilitati:
Se ocupa in principal cu:
- asigurarea confortului batranilor asistati:
- asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor;
- supravegherea starii de sanatate;
- respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale;
- asigurarea conditiilor igienico-sanitare;
- menaj in casa.

Program de lucru: 8-10 ore/zi; 6 zile/saptamana

SE OFERA:
- contract legal de munca;
- salariul: 500 Euro/luna;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida.

CERINTE

CERINTE:
- se cere limba engleza la nivel intermediar/bun;
- se cere limba greaca la nivel incepator;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca, zambitoare, politicoasa cu cei 2 batrani si cu familia lor.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara

sau

- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program

Bilet de avion.