Hoteluri de 3* din Grecia selecteaza STUDENTI

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hoteluri de 3* si restaurante din Insula Thassos, Grecia, selecteaza STUDENTI pentru posturile de Ospatari/Ospatarite.
Responsabilitati:
Ospatar/Ospatarita:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant.
Program de lucru:
8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana

CERINTE

Alte cerinte:
CERINTE:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun, precum si de limba germana;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa.

BENEFICII OFERITE

In functie de performante.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.