Hotel din Grecia selecteaza un Cuplu pentru posturile vacante de Receptioner si Ospatar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa castigi bani pe perioada sezonului estival 2015 din Grecia? Cu ajutorul nostru poti alege un job in Grecia, poti sa te bucuri de litoral si sa strangi si bani.

Recrutam Cuplu pentru un hotel din Insula Skopelos, Grecia, pe pozitiile de Receptioner-Ospatar.

Castigul este de 600 Euro/luna. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit. Plecarea este urgenta!

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 1-2 zile libere/luna

BENEFICII:
- Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu;
- Salariu de 600 Euro/luna;
- Cazarea si masa oferite GRATUIT;
- Posibilitatea de a castiga o experienta internationala;
- Oportunitatea de dezvoltare a carierei.

CERINTE

CERINTE:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- limba greaca constituie avantaj la selectie;
- cunostinte de operare pe calculator;
- experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.