Hotel din Grecia cauta Terapeut Spa, Personal curatenie si Camerista

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel din Grecia selecteaza Terapeut Spa, Personal curatenie si Camerista pentru a lucra in sezonul estival 2014. Salariu de 600 EUR/luna brut.

Responsabilitati:

Terapeut spa:
- ofera tratamente de masaj si tratamente corporale clientilor
- mentine standardul de igienta corespunzator
- coopereaza cu personalul de la spa pentru o buna functionare
- mentine o relatie placuta si prietenoasa cu clientii

Personal curatenie:
- mentine curatenia in hotel

Menajera:
- sa curete camerele si holurile hotelului
- sa curete si sa dezinfecteze baile
- sa schimbe asternuturile in camere, precum si alte activitati cerute de catre angajator

Program de lucru: 8 - 10 ore lucratoare/zi, 7 zile lucratoare/saptamana, 1 zi de repaus/2 saptamani

Se ofera:
- salariu: 600 EURO/luna brut (486 EUR/luna net)
- cazarea si masa oferite GRATUITE
- asigurari sociale platite de catre angajator
- plecare urgenta

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Experienta in domeniu de minim 3 luni.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Sa fie persoane muncitoare, active.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de procesare dosar inscriere: 360 lei.

Tarif de mediere: NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE.