Hotel de 3* din Grecia angajeaza personal

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un hotel de 3* din Samothraki, Grecia angajeaza personal pentru sezonul 2016!

Posturile disponibile:
1 Gradinar/ Responsabil de piscina
1 Receptioner

Avantajele ofertei:
- Salariul pe care il ofera este de 700 Euro + tipsuri
- Cazarea este gratuita
- Mesele sunt asigurate
- Contract de munca pe o perioada de 7 luni, Aprilie - Octombrie 2016

Responsabilitati:
Receptioner:
- Sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- Sa ii intampine pe oaspeti
- Sa se ocupe de sistemul de rezervari
- sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor
- Sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.
- Sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou

Gradinar:
- Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

CERINTE

- Pentru postul de receptioner se cere limba engleza la un nivel bun
- Candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .