FITTER TANCURI

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

FITTERI PENTRU TANCURI
Experienta: Tancuri
Cerinte:
- 10 fitteri pentru tank produse , 93. 000 dtw , de preferinta fitteri din sudori
- Posesori Certificat de Capacitate Fitter pentru Tancuri si Crude Oil
- Calificare in mecanica industriala si/ sau navala
- Cunostinte si experienta maritima/ santier naval de minim 2 ani in reparatii si intretinere a tuturor tipurilor de pompe si sisteme hidraulice navale sau industriale
- Engleza la nivel mediu conversational si tehnic

Contract: contracte 4 luni+2

Obligatoriu: Experienta pe Tancuri si Cursul de Familiarizare Tancuri
Tip contract: Full time
Beneficii: Cazare; Masa; Transport platit; Asigurare
Pozitii: 10
Imbarcare: 20- 25. 01. 2015

Aplicatiile se primesc pe adresa de email office@marinacrewing.com

CERINTE

Posesori Certificat de Capacitate Fitter pentru Tancuri si Crude Oil

DESCRIEREA FIRMEI

office@marinacrewing.com
+4 0733 183 933
MARINA CREWING AGENCY is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional Officers, excellent Masters and Chief Engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport.