Fara comision! Ospatari Grecia! Salarii de 700 Euro/luna.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARA COMISION DE MEDIERE!

Hotel din Grecia selecteaza Ospatari pentru a lucra in sezonul estival 2014. Salariu de 700 EUR/luna brut.

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie/bar
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

Program de lucru: 8 - 10 ore lucratoare/zi, 7 zile lucratoare/saptamana, 1 zi de repaus/2 saptamani

Se ofera:
- salariu: 700 EURO/luna brut (567 EUR/luna net)
- cazarea si masa GRATUITE
- asigurari sociale platite de catre angajator
- plecare urgenta

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Aiba experienta de minim 3 luni in domeniu. Candidatii cu experienta prezinta avantaj in procesul de selectie.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Fie persoane muncitoare, active.
- Aiba uniforma proprie: fusta/pantaloni negri, camasa alba si incaltaminte formala.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de procesare dosar inscriere: 360 lei.

Tarif de mediere: NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE.