Familii din Grecia selecteaza Bone. Plecare urgenta.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doriti sa traiti intr-o tara in care costul vietii este mai mic sau daca doriti sa munciti intr-o tara unde veti castiga mai mult, mutarea intr-un alt stat este solutia ideala pentru dumneavoastra. Va veti adapta la un nou stil de viata, va veti face prieteni noi si va veti confrunta cu provocari noi. Veti deveni mai independent si mai flexibil.

Agentia noastra are disponibile 2 posturi vacante de Bone pentru familii din Grecia, cu plecare rapida. Salarii cuprinse intre 650-700 Euro/luna, in functie de post.

Va prezentam mai jos locurile de munca disponibile in acest moment:

1. Familie cu 2 fete de un an din Corfu solicita Bona cu cunostinte de greaca sau rusa. Salariu de 650 de Euro/luna.

2. Familie cu 2 fete de 4 ani din Ioannina solicita Bona cu cunostinte de greaca. Salariu de 700 de Euro/luna.

Responsabilitati:
- ingrijirea si sustinerea copiilor familiei
- menaj in casa

Program de lucru: 1-2 zile libere/săptămână, in functie de post

Beneficii;
- salarii de 650-700 Euro/luna, in functie de post;
- cazarea si masa sunt ASIGURATE GRATUIT de catre familia gazda;
- plecare RAPIDA.

CERINTE

Se cer cunostinte de limba greaca la nivel mediu/bun si de limba rusa la nivel mediu/bun pentru una din cele 2 familii.