Familie din Ioanina, Grecia selecteaza NANNY si HOUSEKEEPER

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza personal pentru pozitiile de NANNY si HOUSEKEEPER pentru o familie din Ioanina, Grecia.
Plecare urgenta si pentru o perioada nedeterminata.

Responsabilitati:

- Persoana selectata trebuie sa se ocupe de treburile casnice, sa gateasca, sa faca cumparaturile casei, precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post.
- Ingrijirea copiilor familiei (2 copii de 3 ani);
- Baby sitting.

Documente necesare pentru inscriere:
Acte necesare pentru inscriere:

- CV in limba romana (se poate completa online pe site-ul nostru);
- O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- Cazier judiciar;
- Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- Copii xerox dupa toate diplomele de studii.

Costurile suportate de candidat:
COSTUL PROGRAMULUI:

A) Tarif de procesare al dosarului : 300 RON – se plateste la inscrierea candidatului.

B) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 EURO (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 EURO (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

C) Bilet de avion;

D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Se cer persoane vorbitoare de limba engleza sau germana;
- Permis de conducere;
- Persoana selectata trebuie sa fie curata energica, respectuoasa si munctitoare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
SE OFERA:

- Salariu: 650 Euro/luna;
- Contract legal de munca pe o perioada nedeterminata;
- 4 zile libere/luna;
- Cazarea si masa sunt asigurate GRATUIT;
- Asigurare sociala.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.