Familie cu 2 copii selecteaza Baby-Sitter/Housekeeper. Salariu de 700 Euro/luna

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Baby-Sitter/Housekeeper pentru o familie cu 2 copii din regiunea Ioannina, Grecia! Salariu de 700 Euro/luna.

RESPONSABILITATI:

• Baby-sitting;
• Menaj in casa.

DOCUMENTE NECESARE PENTRU INSCRIERE:

- CV limba engleza + poza cu zambet;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Poze cu copii pe care i-a ingrijit/supravegheat anterior;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori;
- Dear Family Letter.

COSTURI:

- Tarif de procesare dosar: 360 RON.

- Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

- Bilet avion;

- Bani de buzunar.

CERINTE

- Candidatele trebuie sa cunoasca limba greaca la nivel mediu/bun;
- Experienta necesara de minim un an de zile;
- Varsta minima acceptata: 20 si varsta maxima acceptata: 54.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de 700 Euro/luna;
- Cazarea si masa sunt asigurate de familia gazda;
- Plecare urgenta!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.