Care Assistant (Infirmiera) pentru o familie din Grecia! Plecare urgenta!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Grecia selecteaza Care Assistant (Infirmiera) pentru ingijirea unui cuplu de batrani. Salariu de 500 Euro/luna. Plecare urgenta!

Responsabilitati:
Persoana selectata trebuie sa se ocupe de:
- ingrijirea batranilor;
- toaleta si toate aspectele legate de igiena personala (asistarea);
- asistarea persoanelor ingrijite de a lua medicamentele prescrise;
- curatenie, gatit, spalat.

CERINTE

Alte cerinte:
La acest program pot aplica persoanele care:
• persoanele cu experienta in domeniu au avantaj la selectie;
• au cunostinte de limba engleza la nivel intermediar/bun;
• au cunostinte de limba greaca cel putin la nivel incepator;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic, cat si psihic.
Se accepta persoane de sex:
Feminin

Alte detalii:
SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 500 Euro/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare URGENTA.

Costurile suportate de candidat:
Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara

sau

- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program

Bilet de avion.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.