Camerista si Ospatar/Receptioner - Grecia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel din Insula Paros, Grecia, selecteaza Camerista si Ospatar/Receptioner pentru sezonul estival 2015. Salariile sunt cuprinse intre 500-600 EUR/luna, in functie de post. Munca incepe in luna Mai.

Program de lucru: 10 ore/zi, 1 zi libera/saptamana

Beneficii:
- contract legal de munca pe 6 luni
- salarii cuprinse intre 500-600 EUR/luna, in functie de post
- cazarea si masa gratuite
- plecare urgenta

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

Alte cerinte:
Se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun.

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:
Prima rata este de 360 RON (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

A doua rata: In functie de momentul pe care candidatul/candidata il alege pentru plata acestui tarif, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 120 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 170 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.In perioada aceasta se aplica tariful de doar 230 EURO.

PROMOTIE! Suna si afla pana la ce data este valabila promotia de 230 EURO in cazul variantei 3.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .