CAMERISTA - Grecia

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tjobs cauta 2 doamne pentru postul de Housekeeper intr-un resort de lux din Grecia.

Responsabila cu verificarea, pregatirea si curatarea camerelor si a zonelor exterioare

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare si adaptabilitate
Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
Experienta in domeniu constituie un avantaj
Trebuie sa detina permis de conducere
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Ce va ofera acest post:

Contract legal de munca pe o perioada determinata de
6 luni - din mai pana in septembrie 2016
Pachet salarial : 800 euro/ net/ luna plus 150 euro pentru cheltuieli de hrana
Cazarea va fi asigurata de catre angajator
Consiliere permanentă din partea echipei noastre
Nu percepem comisioane de intermediere!

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.