Camerista Grecia

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii salariale: 900 euro / net/ luna
Numarul de ore lucratoare/zi: 10 ore
Locatia:Grecia, Kefalonia
Experienta necesara: Experienata anteriaoara prezinta avantaj
Responsabilitati:
- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti
- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- curatarea si sa dezinfectarea bailor
- schimbarea asternuturilor in camere
- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare
- furnizarea mancarii si a bauturilor incluse in serviciile hotelului
- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, maturi mecanice, stergatoare de praf, prosoape, detergenti,

CERINTE

-cunostinte de limba Engleza la un nivel comunicativ/mediu
-experienta in domeniu constituie avantaj
-detinerea unui permis de conducere categoria B.
-abilitati de organizare si dexteritate
-abilitati de munca atat in echipa cat si individual
Limbi straine: Engleza – nivel mediu
Eucatie: Scoala profesionala/ Liceu
Alte informatii
-Cazarea este asigurata in hotel
-Masa este asigurata de catre angajator (diurna in valoare de 150 euro/ luna)
-Transportul Romania-Grecia NU este asigurat de catre angajator
-Programul va fi de zi (08:00-14:00 si 17:00-21:00)
-Angajatorul garanteaza 10 ore lucratoare/ zi

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata
150 euro/luna pentru masa

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate