Camerista

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Iti dorești un contract de muncă în străinătate pe o perioadă determinată ? Cauți un loc de munca in Grecia in industria hoteliera? Pentru un hotel de 4 stele din zona turistica Kefalonia cautam camerista harnica si serioasa cu cunostinte de limba Engleza.
Responsabilitati:
- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti
- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- curatarea si sa dezinfectarea bailor
- schimbarea asternuturilor in camere
- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare
- furnizarea mancarii si a bauturilor incluse in serviciile hotelului
- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, maturi mecanice, stergatoare de praf, prosoape, detergenti, etc.

CERINTE

-cunostinte de limba Engleza la un nivel comunicativ/mediu
-experienta in domeniu constituie avantaj
-detinerea unui permis de conducere categoria B.
-abilitati de organizare si dexteritate
-abilitati de munca atat in echipa cat si individual

BENEFICII OFERITE

Alte informații:
-Cazarea este asigurata in hotel
-Masa este asigurata de catre angajator (diurna in valoare de 150 euro/ luna)
-Transportul Romania-Grecia NU este asigurat de catre angajator
-Programul va fi de zi (08:00-14:00 si 17:00-21:00)
-Angajatorul garanteaza 10 ore lucratoare/ zi
-NU percepem taxe si comisioane.
- Contract pe perioada 3 - 4 luni

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.