BUCATAR PENTRU UN HOTEL DIN GRECIA. 900 EURO/LUNA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TARIFULUI PARTIAL DIN SALARIU

Hotel din Insula Creta, Grecia, selecteaza Bucatar pentru sezonul estival 2015. Salariul este de 900 Euro/luna + cazarea si masa gratuite. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic
- pregatirea preparatelor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare
- montarea preparatele pentru servire
- pastrarea curateniei la locul de munca

Program de lucru: 8-10 ore/zi

Avantaje:
- salariu de 900 Euro/luna
- cazarea si masa gratuite
- plecare rapida

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun
- experienta in domeniu constituie avantaj la selectie
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office