BONA/MENAJERA pentru o familie din Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Fara comisioane de mediere - ZERO TAXE!"

Familie din GRECIA selecteaza 2 fete pentru posturile de BONA/MENAJERA. Castig de 900 Euro net/luna, cazarea si mesele sunt oferite gratuit, ceea ce le va permite candidatelor sa puna deoparte integral castigul lunar, la finalul contractului putand avea pusa deoparte o suma consistenta. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- ingrijire copii
- curatenie/menaj

Program de lucru:
- 10-12 ore/ zi, insa in functie de necesitatile zilnice poate fi vorba de mai multe sau mai putine ore
- 6 zile/ saptamana, 1 zi de odihna/ saptamana

Avantaje:
- Castig de 900 EUR/ luna net
- 14 castiguri intr-un an
- Contract de 12 luni, cu posibilitate de prelungire
- Cazarea si 3 mese/zi asigurate gratuit
- Preluare de la aeroport
- Posibilitatea de a insoti Familia-gazda in vacante, in intreaga lume
- Plecare rapida.

CERINTE

Se cere:
- experienta prealabila de minim 24 luni pe un post similar
- cunoasterea limbii engleze, la nivel minim de conversatie
- persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate

Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este de 550 lei (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii/semnarii contractului de mediere.

NU se percep tarife de mediere pentru acest proiect de recrutare.

Costurile transportului pana in Grecia sunt suportate in intregime de catre Prestator/candidat.