Ajutori bucatari, Ajutori Ospatari, Cameriste Grecia!

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ultimele locuri in domeniul turistic in GRECIA:

- 2 persoane ca Ajutor Ospatar pentru Corfu
- 2 fete pentru pozitia de Cameriste pentru Creta
- 3 oameni pentru serviciu in bucatarie (spalat, curatat legume) in Creta

AVANTAJE:
- Contract legal de munca
- Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT
- Salarii intre 450-700 Euro Net + Bacsisuri foarte bune, Orele suplimentare platite, se poate ajunge la peste 700-800 Euro Net
- Plecari rapide si sigure
- Socializare si distractie, colectiv tanar
- Obtinerea unei experiente profesionale certificata international
- Diploma de calificare si prractica recunoscuta european
- Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta
- Se ofera plasamente si pentru cupluri, avand posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator
- Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului
- Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Grecia
- Recomandare din partea hotelului la sfârşitul stagiului

CERINTE

Cerinte:
• persoane tinere si dinamice
• cunostinte medii de limba engleza
• cu sau fara experienta

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.