Sudori si Lacaturi- reparatii navale- Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Sudori ( 136 ) si Lacatusi disponibili pentru proiecte scurte (4 - 8 saptamani) pentru reparatii navale din ANGLIA

NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXA SAU COMISIOANE DE LA MUNCITORI

CERINTE

- Experienta in reparatii/ constructii navale
- Certificat 136 pentru Sudori
- De preferat cunostinte de limba engleza
- Fara cazier judiciar
- Disponibilitatea de a lucra pe contracte temporare

BENEFICII OFERITE

Salariul: 7 -8.5 lire sterline/ ora in functie de proiect

Taxele si asigurarile sociale in Anglia sunt platite de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salarizare

Se platesc 60 de lire sterline/ saptamana cash - diurna de hrana . Aceasta suma va fi scazuta din salariul lunar

( Exemplu de salarizare :

Contract : 4.5 saptamani/ 60 ore/ saptamana/8.5 lire / diurna 60 lire

60h/week x 4,5 week x 8,5 GBP = 2295 lire sterline platiti :

Diurna x4 = 240 lire sterline

Salariul in cont 2055 lire sterline)

Cazarea- este asigurata ( in general sunt case inchiriate pentru muncitori si sunt cazati 2 muncitori in camera / in functie de proiect si locatie )

Transport local in Anglia – este asigurat

Zbor: Romania- Anglia – este asigurat

Nu se plateste transportul local in Romania ( transferul la aeroport )

Candidatii interesati pot trimite Cv-ul pe adresa : office@intermarin.ro

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro