Lucrator in depozit/Muncitori necalificati -Bolintin Vale, Giurgiu

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania angajeaza pentru clientul sau, o companie producatoare de sobe de teracota fixa si mobila, 2 Lucratori in depozit, in Bolintin-Vale, Giurgiu.

Experienta nu este obligatorie. Se cere seriozitate si dorinta de lucru.

Daca sunteti interesati de pozitie ne puteti trimite cv-ul la adresa office@persons.com.ro sau direct pe site-ul nostru.
Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 077.775.502/ 077.775.506

Descrierea jobului

Preia marfa (materiale constructii).
Pregateste marfa in vederea livrarii catre clienti, conform comenzilor primite;
Descarca si incarca marfa din si in camioane, paleteza marfa conform comenzilor
Sorteaza si cantareste marfa in depozitului, conform comenzilor.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement