Inginer textilist

SC UCO TESATURA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-functie incadrare:inginer textile
-program de lucru : in schimburi;
-are in subordine 10-12 persoane;
-urmareste atingerea valorilor de productie impuse;
-tine contact permanent cu persoanele din subordine: tehnicieni, operatori, personal auxiliar;
-este subordonat direct sefului de sectie.

CERINTE

-studii superioare absolvite in domeniul textil (filatura-tesatorie sau tehnologie textila);
-cunostinte teoretice solide despre fluxul tehnologic ;
-cunoastere limba engleza la un nivel conversational ;
-utilizare calculator (office si word);
-capacitate si dorinta de invatare permanenta;
-aptitudini manageriale.

BENEFICII OFERITE

-salariu negociabil care in timp va fi corelat cu performanta;
-bonuri de masa;
-beneficiaza de pregatire o perioada de 3 luni;
-cazare si toate cheltuielile aferente (intretinere si utilitati) sunt suportate in totalitate de companie

UCO TESATURA are ca obiect de activitate productia de tesaturi din bumbac si tip bumbac(Denim).Societatea are urmatoarele departamente: preparatie-urzit, vopsitorie-incleiere (in fir), tesatorie, finisare si controlul calitatii.